Filtrai

Kavos aparatų vandens filtrai – neatsiejama kavos ruošimo dalis. Švarus vanduo apsaugo įrenginį nuo įvairių gedimų ir kalkių bei padeda atskleisti kavos skonį. Kavos filtrai užtikrina, kad nejusite jokių papildomų sintetinių poskonių. Mūsų asortimente rasite kokybiškus gaminius, tinkančius įvairiems kavos aparatams. De‘Longhi, JURA, Sage, Philips ir kitų plačiai žinomų prekinių ženklų filtrai kavos aparatams yra itin kokybiški bei siūlomi už gerą kainą. Filtrai – tai garantija, kad galėsite mėgautis sodriausiu kavos skoniu ir aromatu!

Aktyvūs filtrai

 • JURA CLARIS Blue+ vandens filtrų rinkinys (3 vnt.)...

  46,99€
  „CLARIS Blue+“ vandens filtrai, sukurti specialiai JURA kavos aparatams, apsaugo nuo kalkių. Dėl to nereikia papildomai atlikti nukalkinimo procedūros. Kavos aparatas automatiškai aptinka filtrą ir pradeda jį naudoti bei praneša, kai jis nebetinkamas tolesniam naudojimui. • Tinka visiems Jura kavos aparatams, vandens talpoje turintiems juodos/žydros spalvos filtro laikiklį. Šviežiai filtruojamas vanduo kiekvieno kavos puodelio ruošimo metu.
 • De’Longhi DLS vandens filtras

  11,99€
  Kavos aparato vandens filtras De'Longhi DLS pasirūpins optimalia vandens kokybe, lemiančia kavos skonį. Taip pat padės pagerinti kavos aparato veikimą bei prailgins jo tarnavimo laiką.

  • Mažina kalkių kiekį;

  • Itin paprastas naudojimas;

  • Siekiant optimalių rezultatų, vandens filtrą reikia keisti bent kas 2 mėnesius.

  Tinka De’Longhi automatinių kavos aparatų „ECAM“ serijai bei pusiau automatiniams „EC 820B” ir „EC 850 M“ modeliams.
 • Melitta Pro Aqua vandens filtras

  14,99€

  „PRO AQUA“ vandens filtro kasetė pilnai automatiniams kavos aparatams patikimai išvalo vandenį nuo kalkių nuosėdų ir kitų priemaišų ir tuo pat metu mažina vandens kietumą.  Netinkamas vandens filtras ar jo nebuvimas gali padaryti didelę žalą pačiam kavos aparatui ir Jūsų geriamai kavai. Būtent todėl su šiuo filtru pasirūpinsite dvejomis svarbiausiomis funkcijomis:  • Apsaugosite kavos aparatą nuo gedimų, todėl profesionaliai pagaminta kava galėsite džiaugtis daug ilgiau;

  • Užtikrinsite sau aukščiausios kokybės kavą kiekvienąkart ją pasigaminus. Vandens filtras filtruoja ir patį vandenį, kuris vėliau naudojamas Jūsų kavai. "Pro Aqua" palaiko švarų vandenį ir aukštesnę jo kokybę, todėl visuomet galėsite džiaugtis skania, kokybiška bei aromatinga kava ir dėl nieko nesijaudinti.  Be to, jis apsaugo Jūsų prietaisą nuo kalkių nuosėdų atsiradimo, taigi galėsite kavos aparatą valyti riečiau.  "Pro Aqua" vandens filtras tinka NIVONA, MELITTA bei KRUPS kavos aparatams. Pasirūpink savo prietaisu jau dabar!

 • NIVONA NIRF 701 vandens filtras

  14,99€

  Kavos aparato vandens filtras Nivona NIRF 700. Švarus vanduo yra vienas svarbiausių ilgai veikiančio kavos aparato ir skanaus kavos puodelio komponentų. Kavos skonis itin priklauso nuo vandens kokybės, todėl filtras gali padėti panaikinti nenatūralius ir nepageidaujamus poskonius iš rytinės kavos puodelio. Kokybiškas ir švarus vanduo itin prisideda prie ilgo kavos aparato tarnavimo laiko, kadangi kalkės yra viena didžiausių grėsmių kavos aparatui. Tai yra bene dažniausių kavos aparato gedimo priežasčių, o filtras yra Nr. 1 įrankiu to išvengti!

 • JURA Claris Smart+ vandens filtras (atnaujintas)

  17,99€
  Kavos sudėtyje yra 98 proc. vandens. Tad norint paruošti išskirtinio skonio kavą, labai svarbu naudoti aukščiausios kokybės vandenį. JURA siūlo atnaujintą vandens filtrą „CLARIS Smart+“. Vandens filtravimo technologija užtikrina geresnę kavos aparato higieną, pradedant nuo vandens talpos. Rinkdamiesi „CLARIS Smart+“ padidinsite savo kavos aparato apsaugą ir aparato eksploatavimo trukmę bei užtikrinsite, kad Jūsų kava pagaminta tik iš šviežio ir švaraus vandens.
 • JURA Claris Pro Blue vandens filtras

  34,99€

  Filtro naudojimas užtikrina šviežio vandens tiekimą bei apsaugą nuo kalkių nuosėdų. Visuomet mėgaukitės tyra ir skania kava, pagaminta naudojant tinkamą vandenį!

 • JURA CLARIS Pro Smart+ vandens filtras (atnaujintas)

  35,99€
  Filtro naudojimas užtikrina šviežio vandens tiekimą bei apsaugą nuo kalkių nuosėdų. Visuomet mėgaukitės tyra ir skania kava, pagaminta naudojant tinkamą vandenį!
 • JURA vandens filtras 2300

  205,00€

  JURA vandens filtravimo sistema padeda profesionaliems kavos aparatams pasiekti aukščiausią kavos kokybę.

 • JURA vandens filtras 3300

  240,00€

  Kavoje yra 98% vandens. Kuo geresnė vandens kokybė, tuo lengviau išgauti tyrą kavos skonį ir aromatą.

 • JURA vandens filtras 5300

  360,00€

  Kavoje yra 98% vandens. Kuo geresnė vandens kokybė, tuo lengviau išgauti tyrą kavos skonį ir aromatą.

 • JURA Claris Smart+ vandens filtrų rinkinys (3 vnt.)...

  46,99€

  Kavos sudėtyje yra 98 proc. vandens. Tad norint paruošti išskirtinio skonio kavą, labai svarbu naudoti aukščiausios kokybės vandenį. JURA siūlo atnaujintą vandens filtrą „CLARIS Smart+“. Vandens filtravimo technologija užtikrina geresnę kavos aparato higieną, pradedant nuo vandens talpos. Rinkdamiesi „CLARIS Smart+“ padidinsite savo kavos aparato apsaugą ir aparato eksploatavimo trukmę bei užtikrinsite, kad Jūsų kava pagaminta tik iš šviežio ir švaraus vandens.  Rinkinyje rasite 3 vandens filtrų vienetus.

 • Vandens filtras Sage ClaroSwiss SES008

  15,89€

  Švarus vanduo ne tik apsaugo Jūsų brangų kavos aparatą nuo kalkių ir įvairių gedimų, bet ir vaidina ypatingai svarbią rolę Jūsų kavos puodelyje. Viskas paprasta, kuo švaresnis ir kokybiškesnis vanduo, tuo lengviau bus atskleisti kavos natas, nebus papildomų, sintetinių poskonių.  Filtras keičiamas kas mažzdaug 40l vandens (priklauso nuo naudojamo vandens kietumo).

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika