Priežiūra

Siekiant ilgaamžiško kavos aparato tarnavimo laiko, būtina pasirūpinti jo nekasdiene priežiūra. Mes Jums galime pasiūlyti patikrintų gamintojų vidaus higienai reikalingas priežiūros priemones kaip kavos filtrai, nukalkinimo skystis, nukalkinimo tabletės, pieno sistemos priežiūros priemonės,valymo skysčiai ar milteliai bei išorės priežiūrai reikalingas mikropluokšto šluostes. Užkirskite kelią nešvarumų patekimui į Jūsų mėgstamą kavos puodelį! Nerandate konkrečios prekės? Teiraukitės... Surasime Jums geriausią sprendimą!

Aktyvūs filtrai

 • JURA CLARIS Blue+ vandens filtrų rinkinys (3 vnt.)...

  46,99€
  „CLARIS Blue+“ vandens filtrai, sukurti specialiai JURA kavos aparatams, apsaugo nuo kalkių. Dėl to nereikia papildomai atlikti nukalkinimo procedūros. Kavos aparatas automatiškai aptinka filtrą ir pradeda jį naudoti bei praneša, kai jis nebetinkamas tolesniam naudojimui. • Tinka visiems Jura kavos aparatams, vandens talpoje turintiems juodos/žydros spalvos filtro laikiklį. Šviežiai filtruojamas vanduo kiekvieno kavos puodelio ruošimo metu.
 • JURA pieno sistemos valymo granulės 180 g

  30,99€
  Revoliucija kavos aparatų priežiūroje vėl prasideda nuo JURA gamintojo. Šį kartą jie rinkai pristatė pieno sistemos valymo granules. Norint mėgautis aksomine ir ideale pieno puta namuose nuo šiol nebereikės matuoti ir žiūrėti kiek įpilti specialaus skysčio, užteks vos paspausti mygtuką ir granulė įkris tiesiai į jai skirtą vietą.
 • De’Longhi DLS vandens filtras

  11,99€
  Kavos aparato vandens filtras De'Longhi DLS pasirūpins optimalia vandens kokybe, lemiančia kavos skonį. Taip pat padės pagerinti kavos aparato veikimą bei prailgins jo tarnavimo laiką.

  • Mažina kalkių kiekį;

  • Itin paprastas naudojimas;

  • Siekiant optimalių rezultatų, vandens filtrą reikia keisti bent kas 2 mėnesius.

  Tinka De’Longhi automatinių kavos aparatų „ECAM“ serijai bei pusiau automatiniams „EC 820B” ir „EC 850 M“ modeliams.
 • De'Longhi nukalkinimo skystis EcoDecalk 500ml

  11,99€

  Kavos aparato nukalkinimo skystis De'Longhi EcoDecalk padės prailginti aparato naudojimo laiką, išsaugoti energetinį efektyvumą ir leis visada mėgautis geriausiu kavos skoniu bei kremine tekstūra.  • 100% ekologiškas ir universalus kalkių šalinimo sprendimas visiems kavos aparatams;

  • Prailgina aparato eksploatavimo laiką, užtikrina energetinį efektyvumą ir išlaiko kavos skonį;

  • Spartesnės ir efektyvesnės nei įprastos citrinų rūgšties pagrindu veikiančios kalkių šalinimo priemonės;

  • Su aukštos kokybės augalinės kilmės pieno rūgštimi;

  • 500 ml buteliukas 5 kartams.

 • Valymo tabletės URNEX „Cafiza“ (8 vnt.)

  8,99€
  Tik švarus automatinis kavos aparatas ruošia nepriekaištingą gėrimą. Naudodami šias valymo tabletes, greitai ir be vargo pasirūpinsite Jūsų prietaiso švara.
 • Nukalkinimo milteliai Urnex 28g

  2,40€
  Kavos aparatų kalkių nuosėdas, atsirandančias šildant vandenį, šalinantys milteliai. Efektyvaus veikimo priemonė padės išvengti galimos žalos ir brangiai kainuojančio kavos aparato remonto.
 • Melitta Pro Aqua vandens filtras

  14,99€

  „PRO AQUA“ vandens filtro kasetė pilnai automatiniams kavos aparatams patikimai išvalo vandenį nuo kalkių nuosėdų ir kitų priemaišų ir tuo pat metu mažina vandens kietumą.  Netinkamas vandens filtras ar jo nebuvimas gali padaryti didelę žalą pačiam kavos aparatui ir Jūsų geriamai kavai. Būtent todėl su šiuo filtru pasirūpinsite dvejomis svarbiausiomis funkcijomis:  • Apsaugosite kavos aparatą nuo gedimų, todėl profesionaliai pagaminta kava galėsite džiaugtis daug ilgiau;

  • Užtikrinsite sau aukščiausios kokybės kavą kiekvienąkart ją pasigaminus. Vandens filtras filtruoja ir patį vandenį, kuris vėliau naudojamas Jūsų kavai. "Pro Aqua" palaiko švarų vandenį ir aukštesnę jo kokybę, todėl visuomet galėsite džiaugtis skania, kokybiška bei aromatinga kava ir dėl nieko nesijaudinti.  Be to, jis apsaugo Jūsų prietaisą nuo kalkių nuosėdų atsiradimo, taigi galėsite kavos aparatą valyti riečiau.  "Pro Aqua" vandens filtras tinka NIVONA, MELITTA bei KRUPS kavos aparatams. Pasirūpink savo prietaisu jau dabar!

 • NIVONA NIRT 701 valymo tabletės (10 vnt.)

  14,00€

  Kavos aparato valymo tabletės Nivona NIRT 701. Kava po savęs palieka pėdsakus, užtenka pažvelgti į kelias dienas neplautą nulašėjimo padėklą, jo dugnas apsineša vadinamais "kavos dumbliais". Tai yra kavos likučių ir riebalų mišinys, kurio vanduo taip paprastai negali nuplauti. Padėklą galite nuplauti kempinėle ir indų plovimo skysčiu, tačiau kavos aparato vidinė sistema taip paprastai nėra prieinama. Tam yra sukurtos valymo tabletės, kurios išvalo ir dezinfekuoja kavos aparato vidinius kanalus ir Jūs vėl galite džiaugti švaria ir skania kava, o kavos aparatas nekankins Jūsų apsilankymais servise!  Šio tipo valymo kavos aparatas paprašo (dažniausiai) kas 100 puodelių kavos arba 1kg kavos pupelių.   

 • NIVONA NIRF 701 vandens filtras

  14,99€

  Kavos aparato vandens filtras Nivona NIRF 700. Švarus vanduo yra vienas svarbiausių ilgai veikiančio kavos aparato ir skanaus kavos puodelio komponentų. Kavos skonis itin priklauso nuo vandens kokybės, todėl filtras gali padėti panaikinti nenatūralius ir nepageidaujamus poskonius iš rytinės kavos puodelio. Kokybiškas ir švarus vanduo itin prisideda prie ilgo kavos aparato tarnavimo laiko, kadangi kalkės yra viena didžiausių grėsmių kavos aparatui. Tai yra bene dažniausių kavos aparato gedimo priežasčių, o filtras yra Nr. 1 įrankiu to išvengti!

 • NIVONA NIRK 703 nukalkinimo skystis 500 ml

  14,00€

  Kavos aparatų nukalkinimo skystis Nivona NIRK 703. Laiku nepadaryta nukalkinimo procedūra dažniausai būna pagrindinė kavos aparato gedimo priežasčių. Kalkės yra didžiausia kavos aparato grėsmė ir vienas iš kelių būdų jų išvengti yra savalaikis nukalkinimas. Kavos aparatas pats paprašys kada atlikti nukaklinimo procedūrą. Naudojantys vandens filtrus nukalkinimas yra daug retesnis svečias, tačiau vis tiek rekomenduojame padaryti nukalkinimo procedūrą (bent kartą į metus), kad užkirsti kelią bet kokiems kalkių susidarymo šansams!  Mylėkite savo kavos aparatus, o šie Jums tarnaus ilgus metus.

 • NIVONA NICC 705 pieno sistemos valymo skystis 500 ml

  14,00€

  Kavos aparatų pieno sistemos valymo skystis Nivona CreamClean. Pienas yra greitai gendantis maisto produktas, todėl itin svarbu kokybiškai ir steriliai išvalyti su pienu kontaktą turinčias kavos aparato detales, kad jose nesikauptų bakterijos. Nepriekaištinga priežiūra turės įtakos ir suplakamos pieno putos kokybei. Taip yra, nes kokybiškai putai reikia 3 dedamųjų - pieno, karštų garų ir oro. Jeigu kapučinatorius nėra nuolatos valomas, jis užsikemša ir pieno plakimo metu į pieną nepatenka oro, ko pasekoje nesusidaro burbuliukai ir pieno puta nėra suplakama.  Prižiūrėkite ir mylėkite savo kavos aparatą, o jis Jums atsidėkos ilgu bendradarbiavimo!

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika