Kavinukai

Turbūt pritarsite, kad vienas tobuliausių atostogų atributų yra aromatingos kavos puodelis. O jeigu dar yra galimybė mėgautis juo kažkur pietuose.. Ilgitės to itališko kavos aromato? Arba galbūt pirmenybę teikiate Prancūzijai ir jos kavos kultūrai? Bet kuriuo atveju mes žinome, ką jums pasiūlyti. Itališki, prancūziški kavinukai, kavos ruošimo indai, keramikiniai filtrai – šie prietaisai ne tik leis paįvairinti kavos ruošimo procesą, bet ir padės jums pajausti tikrą, gryną kavos skonį. Mėgaukitės stipria, pilna skonio kava be tirščių naudodami visame pasaulyje populiarius kavinukus. 

Aktyvūs filtrai

 • Kavinukas „Aeropress“

  35,00€

  Aeropress – tai universalus aparatas, lengvai patenkinantis tiek pradedančiojo kavos ruošėjo, tiek ir tikro eksperto lūkesčius.

 • Stiklinis kavinukas Bialetti French Press Simplicity 1l

  28,50€ 33,00€

  French Press Simplicity – tai stilingas, modernus, dailaus dizaino kavinukas. Su juo nesudėtingai ir patogiai paruošite mėgstamą kavą.

 • Bialetti Moka kavinukas Induction 6tz Gold

  49,00€
  Induction – tai revoliucinis, aptakus ir tvirtas kavinukas, padėsiantis namie išsivirti nepriekaištingą espresso. Tai klasikinis šio gėrimo kavinuko modelis, pasitarnausiantis kiekvienoje virtuvėje, o dėl savo modernaus dizaino atliks ir puošmenos jūsų namuose vaidmenį.   
 • Bialetti kavinukas Venus 6tz

  40,00€ 46,00€

  Venus – tai pirmaujančių kavos aparatų gamintojų darbas, atspindintis itališko dizaino klasiką ir pasižymintis aukščiausia kokybe. Ši solidžios išvaizdos kavavirė leis Jums ir Jūsų namų svečiams mėgautis stipria, intensyvaus skonio kava, kuriai paruošti neprireiks ypatingų įgūdžių.

 • Elektrinė kavavirė Bialetti Easy Timer 6tz

  150,00€
  Easy Timer yra pavyzdys, kaip tarpusavyje gali derėti tradicijos ir modernumas. Tai praktiška ir patogaus naudojimo priemonė nepriekaištingos kavos paruošimui namuose. Laikmačio funkcija leidžia užprogramuoti kavavirę, kad ši kavą imtų ruošti tam tikru laiku. Dabar dar greičiau ir patogiau mėgausitės kava jums norimu metu.
 • Kavinukas Chemex Classic Coffee Maker 900 ml

  49,00€

  Classic Coffee Maker – tai kavos gaminimo aparatas, garantuojantis, jog su juo paruošta kava bus gryno, sodraus skonio. Chemex filtrų technologija apsaugo kavos puodelį nuo kavos tirščių, aliejų ir kitų karčiųjų elementų.

 • Melitta French Coffee Premium kavinukas

  35,00€

  Itin paprastas ir patogus būdas pasigaminti mėgstamą kavą.

 • Kavinukas Chemex Classic Coffee Maker 450ml

  42,00€

  Classic Coffee Maker – tai kavos gaminimo aparatas, garantuojantis, jog su juo paruošta kava bus gryno, sodraus skonio. Chemex filtrų technologija apsaugo kavos puodelį nuo kavos tirščių, aliejų ir kitų karčiųjų elementų.

 • Bialetti Moka Express kavinukas 3tz

  26,00€

  Šis kavinukas - Aeternum Allegra - tai transformuota versija klasikinio Bialetti modelio. Dizaino pagrindas yra sukurtas pagal Moka Express modelį, kuris ir išgarsino šį gamintoją 1930 m. Aeternum Allegra pasižymi šiek tiek aptakesne forma bei ryškesnėmis spalvomis nei klasikinis modelis.  Restying modelis tai Allegra su naujesniu, dar modernesniu dizainu. Bialetti Aeternum Allegra 3tz modelis vienu metu yra pajėgus pagaminti 3 espreso puodelius (maždaug 50 ml).

  Bendras tūris - 150 ml.

 • Bialetti Moka kavinukas Induction 6tz Red

  49,00€

  Moka Induction 6tz - fantastiškas, elegantiškas ir solidus modelis, sukurtas italų įmonės Bialetti. Klasikinio MOKA kavinuko ir modernaus dizaino kombinacija leidžia šiam prietaisui surasti savo vietą kiekvienoje virtuvėje. Šis modelis yra tinkamas visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms ir indukcinėms. MOKA Induction 6tz leidžia pagaminti 6 espreso puodelius vienu metu (maždaug 50 ml porcijai). Maksimali talpa 300ml.

 • GINA išmanusis kavos gaminimo įrenginys

  189,00€
  GOAT Story GINA yra pirmasis išmanusis kavos gaminimo įrenginys, kuris kavos plikymo procesą paverčia daug įdomesne patirtimi. Šiame įrenginyje integruotos Bluetooth palaikomos svarstyklės, kurios kaskart Jums telefone praneš kavos ir vandens kiekį bei santykį.  Su GINA galėsite gaminti kavą net trimis būdais:  - Pilnai užpilant (angl. immention) - mėgautis tirštesne kavos konsistencija ;

  - Palengva plikant (angl. pour over) - siekiant išgauti skaidrią ir gryną kavą;

  - Lėtai ledui lašant (angl. cold drip) - atsigaivinti gaiviu kavos skoniu.  Vienu kartu su GINA galėsite paruošti net iki 750 ml gėrimo!

  Negana to, su GINA galite ruošti ne tik kavą, bet ir Jūsų mėgstamą arbatą. GINA arbatos ritualui suteiks dar daugiau spalvų!   
 • Bialetti Moka kavinukas Induction 6tz Anthracite

  49,00€
  Moka Induction 6tz - fantastiškas, elegantiškas ir solidus modelis, sukurtas italų įmonės Bialetti. Klasikinio MOKA kavinuko ir modernaus dizaino kombinacija leidžia šiam prietaisui surasti savo vietą kiekvienoje virtuvėje. Šis modelis yra tinkamas visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms ir indukcinėms. MOKA Induction 6tz leidžia pagaminti 6 espreso puodelius vienu metu (maždaug 50 ml porcijai). Maksimali talpa 300ml.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika