Kavos priedai

Aktyvūs filtrai

 • Sausa grietinėlė 3 g (500)

  13,99 €
  Tikras išsigelbėjimas kavos su pienu mėgėjams.  Puikiai tinka kavos pardavimo aparatuose, kadangi po savęs nepalieka dulkių ir neužkemša automatų.  Daug kas negali įsivaizduoti savo puodelio kavos be pieno ar grietinėlės. Čia į pagalbą atskuba sausa grietinėlė kavai.  Ši grietinėlė turi kur kas ilgesnį galiojimo laiką, ją lengva dozuoti, o dėl mažos drėgmės koncentracijos jos nereikia laikyti šaldiklyje! Sausą grietinėlę geriausia laikyti sausoje bei vėsioje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių.
 • Rudasis cukranendrių cukrus

  20,00 € 24,00 €
  1 vnt. - 4 g.  Pakuotėje yra 1000 vnt.
 • Orsa Drinks Coconut - kokoso riešutų skonio sirupas (750 ml)

  7,99 €
  Orsa Drinks Coconut - kokoso riešutų skonio sirupas karštiems ir šaltiems gėrimams gardinti. Be gliuteno.  Gaminami tik iš natūralių sulčių, eterinių aliejų bei natūralių kvapniųjų medžiagų, Orsa Drinks sirupai užkariavo jau ne vieną širdį. Kai norisi truputėlį saldesnio gėrimo arba daugiau skonio kavai ar arbatai, labai praverčia sirupai - jie Jūsų gėrimui suteikia naują, įdomesnį bei įvairesnį skonį.  Čiupk savo mėgstamiausius sirupus ir pasigamink patį skaniausią gėrimą! Beje, šis skonis - vienas populiariausių mūsų klientų pasirinkimų!  Pagaminta Italijoje.
 • Dr Milko šokolado milteliai 1kg

  6,99 €
  Ar žinote tą jausmą, kai keliaujate automobiliu su visa šeima ir Jūs arba vaikai užsinorite karšto šokolado? Ypač, kai sustojate degalinėje. Dabar išleisti tam papildomai pinigų nereikės - su šokolado milteliais savo ar vaikų mėgstamą gėrimą galėsite pasiruošti visai kelionei į priekį - tereikia Dr Milko šokolado miltelių, karšto vandens bei termoso!  Karštas šokoladas visuomet pagerina nuotaiką, o vaikams suteikia džiaugsmo bei numalšina smaližiavimo kirminiuką.  Dr Milko šokolado milteliai tinkami ir vending tipo kavos automatams, ruošiantiems karštą šokoladą ar kavos gėrimus su kakavos milteliais. Šokoladas yra puikus magnio šaltinis, o karštas gėrimas su kakava teigiamai stimuliuoja nuotaiką.  Produkte galima rasti gluteno ir sojos likučių.
 • Dr Milko pieno milteliai 750g

  6,99 €
  Puikiai tinka kavos pardavimo aparatuose, kadangi po savęs nepalieka dulkių ir neužkemša automatų.  Daug kas negali įsivaizduoti savo puodelio kavos be pieno. Čia į pagalbą atskuba pieno milteliai kavai – produktas, pagaminamas išgarinus pieną iki sausumo. Pieno milteliai turi kur kas ilgesnį galiojimo laiką, juos lengva dozuoti, o dėl mažos drėgmės koncentracijos jų nereikia laikyti šaldiklyje! Juos geriausia laikyti sausoje bei vėsioje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių.
 • Monbana - Strawberry Frappe 1 Kg

  21,90 €
  Gaivinančios ir kiek rūgštokos braškės skonio Monbana Frappe puikiai tiks tiems, kurie mėgsta lengvesnius, su nedidele rūgštele šaltuosius gėrimus.  Nuostabios švelniai rausvos spalvos frappe stebins savo nepakartojamu skoniu ir puikia išvaizda. Šis gėrimas – populiariausias mūsų mažųjų frappe gerbėjų pasirinkimas!  Tekstūra primena glotnutį ar pieno koteilį, o skonis geresnis už abu – būtent šia savybe išsiskiria braškinio skonio Frappe, kurią itin lengva pasigaminti patiems.  MONBANA tai 1934 m. prancūzų šokolado meistrų įkurta įmonė, kurios koncepcijoje susipina atsidavimais tradicijoms ir begalinė aistra šokolado gaminimo inovacijoms. MONBANA renkasi geriausius ingredientus ir pačią kokybiškiausią kakavą iš Dramblio Kaulo Kranto bei Pietų Amerikos. HoReCa industrijoje MONBANA garsėja savo puikaus skonio šaltaisias gėrimais !  Paprastas pagaminimas. Tereikia frappe miltelių, pieno, ledukų. Viską sudėti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Aukščiausia kokybė. Nepakartojamo skonio ir nuostabios išvaizdos frappe stebins ne tik jus, bet ir jūsų draugus, kurie tikrai susimąstys „ar visgi mano draugas/-ė nėra slaptas barista?“.  Sveikesnis pasirinkimas. Monbana frappe linijos produktai yra pagaminti iš natūralių skonių, be palmių aliejaus, o būtent ši Frappe yra ir be dažiklių, todėl puikiai tiks vaikams!  Patogi pakuotė. Sandariai uždaromas indelis garantuoja, jog netyčia nukritus Frappe, niekas nepabirs ant grindų.

 • Kakava Becks „Hot Winter“ su žiemos prieskoniais 250g

  8,00 € 9,00 €
  Kakava pagardinta žiemos prieskoniais.  Šios kakavos pupelės renkamos ekologinės žemdirbystės metodais Bavarijoje, todėl galima drąsiai teigti, jog ji yra natūrali. Visos Becks pupelės perkamos tik iš sertifikuotų, “Fair Trade” ženklu paženklintų, augintojų.  Kakavos nauda sveikatai yra išties nemaža. Ją ypatingai sveika gerti vietoje kavos vakarais, ji mažina norą smaližiauti, stiprina širdį, gerina atmintį, o ir pats skonis gali užburti kiekvieną paragavusį!  Ypatingai tinka ragauti žiemą, susisupus į šiltą pledą su knyga rankose. Tobulas Kalėdų skonis.
 • Kakava Becks „Sinnerman forte“ su cinamonu 250g

  7,50 € 9,00 €
  Kakava pagardinta cinamonu.  Šios kakavos pupelės renkamos ekologinės žemdirbystės metodais Bavarijoje, todėl galima drąsiai teigti, jog ji yra natūrali. Visos Becks pupelės perkamos tik iš sertifikuotų, “Fair Trade” ženklu paženklintų, augintojų.  Kakavos nauda sveikatai yra išties nemaža. Ją ypatingai sveika gerti vietoje kavos vakarais, ji mažina norą smaližiauti, stiprina širdį, gerina atmintį, o ir pats skonis gali užburti kiekvieną paragavusį!  Ypatingai pamėgtas vaikų bei suaugusių skonis nukels Jus į šiltuosius kraštus.
 • Orsa Drinks Maple - Klevų Skonio Sirupas (750 ml)

  7,99 €
  Orsa Drinks Maple - klevų skonio sirupas šaltiems ir karštiems gėrimams gardinti. Be gliuteno.  Gaminami tik iš natūralių sulčių, eterinių aliejų bei natūralių kvapniųjų medžiagų, Orsa Drinks sirupai užkariavo jau ne vieną širdį. Kai norisi truputėlį saldesnio gėrimo arba daugiau skonio kavai ar arbatai, labai praverčia sirupai - jie Jūsų gėrimui suteikia naują, įdomesnį bei įvairesnį skonį.  Čiupk savo mėgstamiausius sirupus ir pasigamink patį skaniausią gėrimą!  Pagaminta Italijoje.
 • Orsa Drinks Poshy Toffee - irisinės frappe mišinys 1kg

  15,99 €
  Orsa Drinks   Saldi nuodėmė – mūsų greičiausiai išparduodamas Orsa Drinks Poshy Toffee frappe gėrimas.  Tikro iriso skonio frappe užburs kiekvieną paragavusį. Kai žinai, kaip yra gaminamas irisas, tikrai nesunku nuspėti kodėl!  Receptas: Gėrimui paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.

 • Orsa Drinks Red Velvet Frappe - sūrio pyrago skonio frappe mišinys 1 kg

  16,99 €
  Orsa Drinks   Ar esi ragavęs/-usi sūrio pyrago skonio gėrimą? Garantuojame, jog Orsa Drinks Red Velvet Frappe paliks tik geriausius įspūdžius!  Skonį apibūdinti išties sunku, nes atrodo, jog burnoje vyksta skonių fiesta – sūrumas susiliejęs su saldumu, kavos kartumas persimaišęs su švelnaus pyrago skoniu. Norintiems išbandyti kažką išties smagaus ir beprotiškai skanaus, siūlome būtent sūrio pyrago skonio Frappe!  Receptas: Gėrimui paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika