Frappe

Frappe yra tobula alternatyva kavai, kuomet vasara lepina itin karštomis dienomis. Šis šaltas kavos gėrimas yra itin mėgstamas užsienyje, o lietuviai jį atrado palyginus visai neseniai. Galite rinktis iš populiariausių skonių - karamelės, irisų, pistacijų, vanilės ar mocha. Kviečiu išbandyti!

Aktyvūs filtrai

 • Monbana - Strawberry Frappe 1 Kg

  21,90 €
  Gaivinančios ir kiek rūgštokos braškės skonio Monbana Frappe puikiai tiks tiems, kurie mėgsta lengvesnius, su nedidele rūgštele šaltuosius gėrimus.  Nuostabios švelniai rausvos spalvos frappe stebins savo nepakartojamu skoniu ir puikia išvaizda. Šis gėrimas – populiariausias mūsų mažųjų frappe gerbėjų pasirinkimas!  Tekstūra primena glotnutį ar pieno koteilį, o skonis geresnis už abu – būtent šia savybe išsiskiria braškinio skonio Frappe, kurią itin lengva pasigaminti patiems.  MONBANA tai 1934 m. prancūzų šokolado meistrų įkurta įmonė, kurios koncepcijoje susipina atsidavimais tradicijoms ir begalinė aistra šokolado gaminimo inovacijoms. MONBANA renkasi geriausius ingredientus ir pačią kokybiškiausią kakavą iš Dramblio Kaulo Kranto bei Pietų Amerikos. HoReCa industrijoje MONBANA garsėja savo puikaus skonio šaltaisias gėrimais !  Paprastas pagaminimas. Tereikia frappe miltelių, pieno, ledukų. Viską sudėti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Aukščiausia kokybė. Nepakartojamo skonio ir nuostabios išvaizdos frappe stebins ne tik jus, bet ir jūsų draugus, kurie tikrai susimąstys „ar visgi mano draugas/-ė nėra slaptas barista?“.  Sveikesnis pasirinkimas. Monbana frappe linijos produktai yra pagaminti iš natūralių skonių, be palmių aliejaus, o būtent ši Frappe yra ir be dažiklių, todėl puikiai tiks vaikams!  Patogi pakuotė. Sandariai uždaromas indelis garantuoja, jog netyčia nukritus Frappe, niekas nepabirs ant grindų.

 • Orsa Drinks Poshy Toffee - irisinės frappe mišinys 1kg

  15,99 €
  Orsa Drinks   Saldi nuodėmė – mūsų greičiausiai išparduodamas Orsa Drinks Poshy Toffee frappe gėrimas.  Tikro iriso skonio frappe užburs kiekvieną paragavusį. Kai žinai, kaip yra gaminamas irisas, tikrai nesunku nuspėti kodėl!  Receptas: Gėrimui paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.

 • Orsa Drinks Red Velvet Frappe - sūrio pyrago skonio frappe mišinys 1 kg

  16,99 €
  Orsa Drinks   Ar esi ragavęs/-usi sūrio pyrago skonio gėrimą? Garantuojame, jog Orsa Drinks Red Velvet Frappe paliks tik geriausius įspūdžius!  Skonį apibūdinti išties sunku, nes atrodo, jog burnoje vyksta skonių fiesta – sūrumas susiliejęs su saldumu, kavos kartumas persimaišęs su švelnaus pyrago skoniu. Norintiems išbandyti kažką išties smagaus ir beprotiškai skanaus, siūlome būtent sūrio pyrago skonio Frappe!  Receptas: Gėrimui paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.

 • Orsa Drinks Coffee Frappe - kavos frappe mišinys 1kg

  14,99 €
  Orsa Drinks  Didžiausiam kavos fanui pristatome – Kavos skonio frappe. Kava kavoje, skamba išties įdomiai, tiesa?  Kavos skonio frappe milteliai su kofeinu puikiai tiks tiems, kurie nenori su kava atsiskirti nė minutei. Kai karšta ir šalta kavos jau nusibodo, puikus pasirinkimas tampa Frappe gėrimas. Jam paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).
 • Orsa Drinks Cookies and Cream Frappe - kreminių sausainių frappe mišinys 1kg

  13,99 €
  Orsa Drinks   Pagaminta iš tikrų sausainių ir sumaišyta su švelnios grietinėlės poskoniais Cookies and Cream Frappe puikiai pasaldins kiekvieną dieną. Šaltas gėrimas atgaivins, o sausainiukų skonis suteiks laimės visai dienai.  Atsisėskite, atsipalaiduokite, pasižiūrėkite pro langą. Atsigerkite, užsimerkite ir pajuskite skonį. Tikra ramybė, tiesa?  Receptas: Gėrimui paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.

 • Monbana - Mango Passion Fruit Frappe 1kg

  21,90 €
  Gaivaus mango ir saldaus pasifloro skonio Monbana Frappe patenkins visus Jūsų poreikius – saldus, gaivus ir turintis lengvo rūgštumo gėrimas atgaivins net karščiausią vasaros dieną.  Jei mėgstate vaisius, ši Frappe atitiks visus jūsų lūkesčius. Pagaminta iš natūralių skonių ir saldiklių, be palmių aliejaus tirštasis gėrimas yra puiki alternatyva vietoje įvairių sirupų ar saldžiųjų gėrimų.  Tekstūra primena glotnutį ar pieno koteilį, o skonis geresnis už abu – būtent šia savybe išsiskiria mango-pasiflorų skonio Frappe, kurią itin lengva pasigaminti patiems.  MONBANA tai 1934 m. prancūzų šokolado meistrų įkurta įmonė, kurios koncepcijoje susipina atsidavimais tradicijoms ir begalinė aistra šokolado gaminimo inovacijoms. MONBANA renkasi geriausius ingredientus ir pačią kokybiškiausią kakavą iš Dramblio Kaulo Kranto bei Pietų Amerikos. HoReCa industrijoje MONBANA garsėja savo puikaus skonio šaltaisias gėrimais !  Paprastas pagaminimas. Tereikia frappe miltelių, pieno, ledukų. Viską sudėti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Aukščiausia kokybė. Nepakartojamo skonio ir nuostabios išvaizdos frappe stebins ne tik jus, bet ir jūsų draugus, kurie tikrai susimąstys „ar visgi mano draugas/-ė nėra slaptas barista?“.  Sveikesnis pasirinkimas. Monbana frappe linijos produktai yra pagaminti iš natūralių kvapiklių ir dažiklių ir be palmių aliejaus.  Patogi pakuotė. Sandariai uždaromas indelis garantuoja, jog netyčia nukritus Frappe, niekas nepabirs ant grindų.

 • Monbana - Caramel Frappe Milkshake 1kg

  21,90 €
  Saldžios karamelės skonio frappe įtiks net išrankiausiems šaltų gėrimų mėgėjams. Skanus, lengvas frappe gėrimas, kurio pagaminimui tereikia Monbana Caramel Frappe Milkshake miltelių, ledukų ir pieno.  Tekstūra primena glotnutį ar pieno koteilį, o skonis geresnis už abu – būtent šia savybe išsiskiria karamelės skonio Frappe, kurią itin lengva pasigaminti patiems.  MONBANA tai 1934 m. prancūzų šokolado meistrų įkurta įmonė, kurios koncepcijoje susipina atsidavimais tradicijoms ir begalinė aistra šokolado gaminimo inovacijoms. MONBANA renkasi geriausius ingredientus ir pačią kokybiškiausią kakavą iš Dramblio Kaulo Kranto bei Pietų Amerikos. HoReCa industrijoje MONBANA garsėja savo puikaus skonio šaltaisias gėrimais !  Paprastas pagaminimas. Tereikia frappe miltelių, pieno, ledukų. Viską sudėti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Aukščiausia kokybė. Nepakartojamo skonio ir nuostabios išvaizdos frappe stebins ne tik jus, bet ir jūsų draugus, kurie tikrai susimąstys „ar visgi mano draugas/-ė nėra slaptas barista?“.  Sveikesnis pasirinkimas. Monbana frappe linijos produktai yra pagaminti iš natūralių kvapiklių ir dažiklių, be palmių aliejaus, su „Isigny“ sūdyto sviesto karamelės traškučiais.  Patogi pakuotė. Sandariai uždaromas indelis garantuoja, jog netyčia nukritus Frappe, niekas nepabirs ant grindų.
 • Monbana - Chocolate Frappe Milkshake 1kg

  21,90 €
  Saldžiai kartaus šokolado skonio Frappe džiugins tiek saldžių, tiek ir kartesnių šaltų gėrimų fanus. Monbana Šokoladinio skonio Frappe yra vienas iš gaiviausių pasirinkimų jų linijoje, tad nepaliks jokio saldumo poskonio ir puikiai numalšins troškulį net ir karščiausią dieną bei, tuo pačiu, patenkins saldumo poreikį.  Tekstūra primena glotnutį ar pieno koteilį, o skonis geresnis už abu – būtent šia savybe išsiskiria šokolado skonio Frappe, kurią itin lengva pasigaminti patiems.  MONBANA tai 1934 m. prancūzų šokolado meistrų įkurta įmonė, kurios koncepcijoje susipina atsidavimais tradicijoms ir begalinė aistra šokolado gaminimo inovacijoms. MONBANA renkasi geriausius ingredientus ir pačią kokybiškiausią kakavą iš Dramblio Kaulo Kranto bei Pietų Amerikos. HoReCa industrijoje MONBANA garsėja savo puikaus skonio šaltaisias gėrimais !  Paprastas pagaminimas. Tereikia frappe miltelių, pieno, ledukų. Viską sudėti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Aukščiausia kokybė. Nepakartojamo skonio ir nuostabios išvaizdos frappe stebins ne tik jus, bet ir jūsų draugus, kurie tikrai susimąstys „ar visgi mano draugas/-ė nėra slaptas barista?“.  Sveikesnis pasirinkimas. Monbana frappe linijos produktai yra pagaminti iš natūralių kvapiklių ir dažiklių, be palmių aliejaus ir laktozės, o šokoladinio skonio frappe sudėtyje yra net 62% natūralios kakavos!  Patogi pakuotė. Sandariai uždaromas indelis garantuoja, jog netyčia nukritus Frappe, niekas nepabirs ant grindų.

 • Orsa Drinks Frozen Mocha Frappe - Mokos Frappe Mišinys 1kg

  14,99 €
  Orsa Drinks   Vienas iš populiariausių pasirinkimų – Iced Mocha Frappe milteliai. Kai norisi kažko, kas būtų gaivinantis, skanus bei ne per daug saldus, italai renkasi būtent frappe gėrimą.  Saldaus šokolado švelnumas ir karčios kavos aromatas sukuria iš proto varantį skonį. Paragavus negali sustoti – būtent taip apibūdintume Orsa Drinks Iced Mocha Frappe. Receptas: Gėrimui paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).

 • Orsa Drinks Vanilla Frappe - Vanilinės Frappe Mišinys 1kg

  14,99 €
  Orsa Drinks   Mėgstantiems paprastai, bet saldžiai – Hints Of Vanilla Frappe gėrimas patenkins šiuos abu poreikius.  Saldi ir švelni vanilė suteiks lengvumo Frappe gėrimui, o kavos kartumas palaikys tradicinį skonį.  Receptas: Gėrimui paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.

 • Orsa Drinks Cinnamon Frappe - Cinamono Frappe Mišinys 1kg

  15,99 €
  Orsa Drinks  Sodrus cinamono skonis, persipynęs su lengvai juntamu saldėsiu – puikus derinys, kai norisi atsigerti kažko šalto ir skanaus.  Pasidalinsime su Jumis paruošimu, kuris tikrai nereikalaus daug laiko ir jėgų: į profesionalų plaktuvą įberkite ledo kubelių, pieno, Orsa Drinks Frappe bazės miltelių, viską išplakite ir mėgaukitės šaltu gaivinančiu gėrimu kad ir kur bebūtumėte!

  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).

 • Orsa Drinks Pistachio Frappe -Pistacijų Frappe Mišinys 1kg

  14,99 €
  Orsa Drinks  Seras Pistacijus – nepaprastas gėrimas. Retai galima sutikti įdomius skonius Frappe pasirinkimų pasaulyje, bet Orsa Drinks niekuomet nepaliauja stebinti ir šįkart sukūrė Frappe mišinį pistacijų mėgėjams.  Sūriai saldžios pistacijos, sumaišytos su kartumo prieskonį turinčia kava, sukuria išties išskirtinį skonį. Tiems, kurie dar neragavo, rekomenduotume išbandyti būtent Sir Pistachio.  Receptas: Gėrimui paruošti tereikia Orsa Drinks Frappe miltelių, pieno bei ledukų. Viską supilti į profesionalų plaktuvą ir išplakti!  Modernus dizainas. Orsa Drinks pakuotės – vienos iš moderniausių visame Frappe pasaulyje, todėl bus dviguba nauda – ne tik beprotiškai skani frappe, bet ir prie kiekvieno virtuvės stiliaus prisitaikanti pakuotė, kuri įneš įdomumo prieskonį (o tai su maisto/gėrimų pakuotėmis nutinka išties retai!).  Džiaukitės ne vieną kartą. Be gliuteno esantį gėrimą iš vienos pakuotės galėsite pagaminti net 25 kartus (12oz/360ml)!  Aukščiausia kokybė. Italijoje gamintas Frappe mišinys garantuoja išskirtinį skonį, aukščiausią kokybę bei nuostabiausius potyrius.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika