Grilinimas

Aktyvūs filtrai

 • Uždegiklis 2000W, TEXAS Club

  41,00€

  Originalus TEXAS CLUB uždegiklis su labai ilgu, net 3,2 m, laidu. Vienas greičiausių ir saugiausių uždegiklių. Vos per 60 sekundžių be vargo uždegsite anglis kepsninėje, židinį ar laužavietę be jokių pavojingų cheminių medžiagų (degiųjų skysčių). Jo veikimo principas pagrįstas karšto oro srove, kuri padės ne tik uždegti grilį ar židinį, bet ir pagreitinti anglių ar briketų degimą.

 • Romo statinės rūkymo kaladėlės 500g.

  10,50€

  Kaladėlės skirtos karštam rūkymui, jas metant tiesiai ant anglių. Šios rūkymo kaladėlės pagamintos iš ąžuolinių romo statinių! Romo pėdsakai medienoje sukūria intensyvų ir aromatingą dūmą, kuris pridės nepakartojamo skonio ir aromato ruošiamiems patiekalams. Kiekis: 500 g

 • Ąžuolinių viskio ir vyno statinių dulkės 500g.

  4,99€

  Ažuolinių statinių šalto rūkymo mišinys.

  Viskio, vyno ir romo statinių mišinys. Gilus, salsvas aromatas puikiai papildys jūsų patiekalus. Puikiai tinka įvairioms mėsoms, prieskoniams, sūriams ir žuviai. Vieno 500g pakelio, naudojant Texas Club spiralę, užtenka rūkymui iki 60-70 valandų (gali skirtis nuo orų sąlygų ir kepsninės tipo).

  Saugoti nuo vaikų, neįkvėpti, laikyti sausoje vietoje, sandariai uždarius pakuotę.

 • Ekol. susuktos medienos vilnos įdegtukai, 25vnt...

  4,20€

  Ekologiški Texas Club susuktos medienos vilnos ugnies įdegtukai. Tinka naudoti įkuriant kepsnines, židinius, krosnis, laužavietes ir kt. Pagaminti iš porėtos medienos ir natūralaus vaško.

 • Medžio anglis 10kg, TEXAS CLUB

  16,80€

  Aukščiausios kokybės stambios frakcijos medžio anglis Texas Club pagaminta iš ąžuolo, buko ir skroblo medienos.

 • Įrankių rinkinys lagamine ZY BBQ Tool set ,6vnt ZYLE

  95,00€

  Grilio įrankių rinkinys patogiame lagamine – tai nepamainomas pagalbininkas ruošiant kepsnius grilyje. Šiame rinkinyje rasite visus įrankius, be kurių maisto gaminimas grilyje yra tiesiog neįsivaizduojamas.

 • Obels medžio drožlės 1l.

  2,59€

  Drožlės skirtos karštam rūkymui, jas dedant į rūkymo dėžutę. Obels Medienos drožlės yra vertinamos kulinarijos pasaulyje savo maloniu kvapu ir saldžiu dūmu. Puikiai dera visoms mėsos rušims. Norėdami naudoti šias drožles, pamirkykite jas vandenyje apie 30 minučių prieš naudojimą. Kai viskas bus paruošta rūkymui, drožles sudėkite į rūkymo dežutę arba suvyniokite į subadytą foliją ir padėkite žarijų ar anglies. Kai drožlės pradeda rūkti, padėkite maistą ant grotelių ir uždarykite dangtelį. Kepsninės dangtis turi buti uždarytas, kad rūkomas maistas, įgautų kuo daugiau skonio. Kiekis: 1 L

 • Ąžuolinių vyno statinių rūkymo kaladėlės 500g.

  10,50€

  Kaladėlės skirtos karštam rūkymui, jas metant tiesiai ant anglių. Šios rūkymo kaladėlės pagamintos iš ąžuolinių vyno statinių, kurios buvo naudojamos geriausių Ispanijos ir Prancūzijos vynų gamyboje! Vyno pėdsakai medienoje sukuria švelnų ir aromatingą dūmą, kuris pridės nepakartojamo skonio ir aromato ruošiamiems patiekalams. Kiekis: 500 g.

 • Ekol. ugnies įdegtukai 50vnt, PROFLAME

  2,50€

  Ekologiški įdegtukai, pagaminti iš korėtosios plokštės ir augalinių vaškų. 50vnt

 • Įrankių rinkinys 3vnt, CADAC

  27,00€

  „Cadac“ grilio įrankių rinkinys

  Rinkinį sudaro: mentelė, šakutė ir žnyplės.

  Pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Tvirti, praktiški įrankiai, kuriais patogu naudotis.

 • Vyšnios medžio drožlės 1l.

  2,59€

  Drožlės skirtos karštam rūkymui, jas dedant į rūkymo dėžutę. Vyšnios dūmo skonis yra vaisinis ir saldus, taip pat jis suteikia rūkomam patiekalui tamsesnio atspalvio. Puikiai dera visoms mėsos rūšims. Norėdami naudoti šias drožles, pamirkykite jas vandenyje apie 30 minučių prieš naudojimą. Kai viskas bus paruošta rūkymui, drožles sudėkite į rūkymo dežutę arba suvyniokite į subadytą foliją ir padėkite žarijų ar anglies. Kai drožlės pradeda rūkti, padėkite maistą ant grotelių ir uždarykite dangtelį. Kepsninės dangtis turi buti uždarytas, kad rūkomas maistas, įgautų kuo daugiau skonio. Kiekis: 1L

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika