Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Texas Club

Medžio anglys, įdegtukai. priedai rūkinimui griliui

Aktyvūs filtrai

 • Uždegiklis 2000W, TEXAS Club

  41,00€

  Originalus TEXAS CLUB uždegiklis su labai ilgu, net 3,2 m, laidu. Vienas greičiausių ir saugiausių uždegiklių. Vos per 60 sekundžių be vargo uždegsite anglis kepsninėje, židinį ar laužavietę be jokių pavojingų cheminių medžiagų (degiųjų skysčių). Jo veikimo principas pagrįstas karšto oro srove, kuri padės ne tik uždegti grilį ar židinį, bet ir pagreitinti anglių ar briketų degimą.

 • Romo statinės rūkymo kaladėlės 500g.

  10,50€

  Kaladėlės skirtos karštam rūkymui, jas metant tiesiai ant anglių. Šios rūkymo kaladėlės pagamintos iš ąžuolinių romo statinių! Romo pėdsakai medienoje sukūria intensyvų ir aromatingą dūmą, kuris pridės nepakartojamo skonio ir aromato ruošiamiems patiekalams. Kiekis: 500 g

 • Ąžuolinių viskio ir vyno statinių dulkės 500g.

  4,99€

  Ažuolinių statinių šalto rūkymo mišinys.

  Viskio, vyno ir romo statinių mišinys. Gilus, salsvas aromatas puikiai papildys jūsų patiekalus. Puikiai tinka įvairioms mėsoms, prieskoniams, sūriams ir žuviai. Vieno 500g pakelio, naudojant Texas Club spiralę, užtenka rūkymui iki 60-70 valandų (gali skirtis nuo orų sąlygų ir kepsninės tipo).

  Saugoti nuo vaikų, neįkvėpti, laikyti sausoje vietoje, sandariai uždarius pakuotę.

 • Ekol. susuktos medienos vilnos įdegtukai, 25vnt...

  4,20€

  Ekologiški Texas Club susuktos medienos vilnos ugnies įdegtukai. Tinka naudoti įkuriant kepsnines, židinius, krosnis, laužavietes ir kt. Pagaminti iš porėtos medienos ir natūralaus vaško.

 • Medžio anglis 10kg, TEXAS CLUB

  16,80€

  Aukščiausios kokybės stambios frakcijos medžio anglis Texas Club pagaminta iš ąžuolo, buko ir skroblo medienos.

 • Obels medžio drožlės 1l.

  2,59€

  Drožlės skirtos karštam rūkymui, jas dedant į rūkymo dėžutę. Obels Medienos drožlės yra vertinamos kulinarijos pasaulyje savo maloniu kvapu ir saldžiu dūmu. Puikiai dera visoms mėsos rušims. Norėdami naudoti šias drožles, pamirkykite jas vandenyje apie 30 minučių prieš naudojimą. Kai viskas bus paruošta rūkymui, drožles sudėkite į rūkymo dežutę arba suvyniokite į subadytą foliją ir padėkite žarijų ar anglies. Kai drožlės pradeda rūkti, padėkite maistą ant grotelių ir uždarykite dangtelį. Kepsninės dangtis turi buti uždarytas, kad rūkomas maistas, įgautų kuo daugiau skonio. Kiekis: 1 L

 • Ąžuolinių vyno statinių rūkymo kaladėlės 500g.

  10,50€

  Kaladėlės skirtos karštam rūkymui, jas metant tiesiai ant anglių. Šios rūkymo kaladėlės pagamintos iš ąžuolinių vyno statinių, kurios buvo naudojamos geriausių Ispanijos ir Prancūzijos vynų gamyboje! Vyno pėdsakai medienoje sukuria švelnų ir aromatingą dūmą, kuris pridės nepakartojamo skonio ir aromato ruošiamiems patiekalams. Kiekis: 500 g.

 • Vyšnios medžio drožlės 1l.

  2,59€

  Drožlės skirtos karštam rūkymui, jas dedant į rūkymo dėžutę. Vyšnios dūmo skonis yra vaisinis ir saldus, taip pat jis suteikia rūkomam patiekalui tamsesnio atspalvio. Puikiai dera visoms mėsos rūšims. Norėdami naudoti šias drožles, pamirkykite jas vandenyje apie 30 minučių prieš naudojimą. Kai viskas bus paruošta rūkymui, drožles sudėkite į rūkymo dežutę arba suvyniokite į subadytą foliją ir padėkite žarijų ar anglies. Kai drožlės pradeda rūkti, padėkite maistą ant grotelių ir uždarykite dangtelį. Kepsninės dangtis turi buti uždarytas, kad rūkomas maistas, įgautų kuo daugiau skonio. Kiekis: 1L

 • Karščiui atsparios pirštinės „Texas Club“

  16,99€

  Pirštinės yra pagamintos iš kokybiško deyan audinio, kuris yra atsparus karščiui, todėl apsaugos rankas kol gaminsite maistą kepsninėje. Šios pirštinės yra minkštos, todėl su jomis patogu paimti daiktus.

 • Platus iešmas kebabams ir šašlykams

  4,99€

  Nerūdijančio plieno platus iešmas 80 x 1,8 cm idealiai tinkantis kepti kebabus ar šašlykus. Ant plataus iešmo itin patogu formuoti maltos mėsos kebabus, jie gerai prilimpa, greičiau iškepa, mažesnė tikimybė, kad kepanti mėsa nukris. Iešmai itin ilgi, tad tinka visiems Kamado Bono modeliams.

 • Grilio pincetas

  7,40€

  BBQ pincetas – tai itin universalus įrankis, kuris pasitarnaus tiek prie kepsninės, tiek virtuvėje, tiek serviruojant maistą. Pincetu lengvai suimsite itin mažus, slidžius ar trapius maisto produktus. Pincetas labai patogus dekoruojant patiekalus ir siekiant preciziškumo. Ilgis: 36 cm.

 • Kepsnių žnyplės, 34 cm.

  4,20€

  Kepsnių žnyplės, 34 cm Tvirtos ir labai patogios žnyplės pagamintos iš nerūdijančio plieno. Ypač tinka didesniems mėsos gabalams, kepsniams vartyti. Žnyplės turi dvi padėtis: išskleistą, kai naudojame, ir suskleistą – laikymui. Žnyplės turi kilpą pakabinimui.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika