Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Suvalkijos aliejus

Aktyvūs filtrai

 • Garstyčių aliejus 100ml, Suvalkijos aliejus

  5,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas garstyčių aliejus 100ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Šis aliejus spaudžiamas iš garstyčių sėklų, užaugintų mūsų ūkyje. Jame gausu A, D, E, P, K ir B grupės vitaminų, turi šildomųjų savybių. Garstyčių aliejus turi jam būdingą aštrų skonį ir puikiai dera virtuvėje, gaminant azijietiškus patiekalus, salotas, košes, marinuojant įvairią mėsą, žuvį ir ypatingai konservuojant bei vakuojant!

 • Dygminų aliejus, 100 ml | Suvalkijos aliejus

  5,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas dygminų aliejus 100 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Šis aliejus labai švelnaus skonio ir beveik nejuntamo kvapo, todėl ypač tinka tiems, kam nepatinka aštrūs skoniai ir kvapai. Jis tinka ne tik salotoms, padažams, žuvies ar mėsos marinavimui, bet yra atsparus karščiui, dėl to tinka ir kepimui. Mėgstantiems gaminti naminį majonezą - REKOMENDUOJAME išbandyti būtent dygminų sėklų aliejų!

  Aliejus turi daugybę naudingųjų medžiagų. Jį vartoti galima ir maistui, ir sveikatai stiprinti, odos būklei gerinti (daugiau skaitykite ilgajame aprašyme).

 • Aguonų sėklų aliejus, 250 ml | Suvalkijos aliejus

  19,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas aguonų sėklų aliejus 250 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Tai aliejus, kuris praturtintas gausa naudingų mūsų organizmui medžiagų: vitaminais E, B1, B2, B6, folio rūgštimi, baltymais, geležini, cinku, kalciu, natriu, fosforo, angliavandeniais.

  Naudokite jį gardinti salotas, košes, padažus, pagardus, duonos, daržovių patiekalus. Jis turi švelnų, neutralų aguonų skonį, todėl itin mėgstamas tų, kam nepatinka ryškių skonių aliejai.

 • Aguonų sėklų aliejus, 100 ml | Suvalkijos aliejus

  9,00€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas aguonų sėklų aliejus 100 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Šis aliejus puikiai tiks virtuvėje tiems, kam nepatinka itin ryškų skonį turintys pagardai. Jis švelnus, neutralaus aguonų skonio.

  Puikiai tinka ne tik maisto gamybai, bet ir grožiui puoselėti, sveikatai stiprinti. Aguonų aliejus praturtintas vitaminais E, B1, B2, B6, folio rūgštimi, baltymais, geležini, cinku, kalciu, natriu, fosforo, angliavandeniais.

 • Juodojo ridiko aliejus 100ml, Suvalkijos aliejus

  7,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas juodojo ridiko sėklų aliejus 100 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Šis produktas yra ypatingas tuo, kad nors pats augalas ir sėklos turi jiems būdingo aštrumo, aitrumo, aliejus - beveik bekvapis. Jo skonis neutralus, malonus liežuviui ir gomuriui. Dėl to juodojo ridiko aliejus tinka įvairiems patiekalams: salotoms, košėms, padažams, mėsos, žuvies, ryžių gaminiams.

  Jį vartoti galima ir maistui, ir sveikatai stiprinti (daugiau skaitykite ilgajame aprašyme).

 • Juodojo ridiko aliejus 250ml, Suvalkijos aliejus

  15,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas juodojo ridiko sėklų aliejus 250 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Mėgaukitės šiuo aliejumi gardindami salotas, padažus, košes, gaminant mėsos, žuvies ar ryžių patiekalus. Jo kvapas beveik nejuntamas ir yra malonaus skonio. Nors pats juodasis ridikas turi jas būdingo aitrumo, aštrumo, tačiau iš sėklų išspaustas aliejus yra neutralaus, švelnaus skonio. Dėl to puikiai tiks net itin jautrių uoslės ir skonio receptorių turintiems žmonėms.

  Jį vartoti galima ir maistui, ir sveikatai stiprinti (daugiau skaitykite ilgajame aprašyme).

 • Sezamų aliejus 100ml, Suvalkijos aliejus

  4,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas sezamų aliejus 100 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Lietuvių virtuvėje sezamų aliejus yra mėgstamas dėl savo neutralaus, lengvo riešutų skonio. Jis itin tinka šaltų patiekalų gardinimui, tokių kaip salotos, žalieji kokteiliai, garnyrai ar natūralios vaisių sultys. Tai puikus pagardas košėms, įvairių pyragų ir sausainių kepiniams ar daržovių troškinimui.

 • Sezamų aliejus 250ml, Suvalkijos aliejus

  9,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas sezamų aliejus 250 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Neutralaus, švelnaus riešutų skonio, lengvos tekstūros ir gausus vitaminų sezamų aliejus – vienas seniausių žinomų aliejų pasaulyje, kuris rado vietą ir lietuviškoje virtuvėje! Šaltieji patiekalai, gardinti šiuo aliejumi, yra dar skanesni: salotos, garnyrai, žalieji kokteiliai, natūralios vaisių sultys... Jei dar panaudosi košėms, įmaišysi į pyragų ar sausainių tešlą, o gal ir daržovėms troškinti – tikrai norėsi dar ir dar pakartoti!

 • Dygminų aliejus, 250 ml | Suvalkijos aliejus

  11,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas dygminų aliejus 250 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Jeigu nemėgstate virtuvėje aštrių skonių ir kvapų, šis aliejus būtent jums! Tai labai švelnaus ir beveik nejuntamo kvapo produktas, kurį drąsiai galite naudoti žuvies ar mėsos marinavimui, salotų gardinimui bei padažų gamybai. Ypač rekomenduojame jį, jeigu mėgstate gaminti naminį majonezą! Dygminų sėklų aliejus yra atsparus karščiui, todėl puikiai tinka kepimui.

  Aliejus vertingas ne tik virtuvėje, bet naudojamas sveikatos stiprinimui, odos būklės gerinimui (daugiau skaitykite ilgajame aprašyme).

 • Margainio aliejus 100ml, Suvalkijos aliejus

  6,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas margainio aliejus 100 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Jeigu nori praturtinti savo ir savo šeimos mitybą itin draugišku kepenų ląstelėms produktu, margainio aliejus tam ypatingai tinkamas pasirinkimas! Juo galima gardinti salotas, sultis, padažus, sriubas ir kitus patiekalus. Taip pat jį galima vartoti gryną ir taip lepinti savo organizmą profilaktiškai saugant ar norint padėti pagyti (detaliau žr. ilgą aprašymą).

 • Margainio aliejus 250ml , Suvalkijos aliejus

  12,00€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas margainio aliejus 250 ml. tamsiame stiklo buteliuke.

  Tai aliejus, kuris puikiai priderinamas ne tik ruošiant maistą virtuvėje, bet ir stiprinant savo organizmą. Gelsvos spalvos, tirštas, lengvas, labai neutralaus skonio ir tik jam būdingo kvapo aliejus gausus vitaminų, seleno, cinko, vario, jodo mikroelementų ir net polinesočiųjų riebalų rūgščių omega-6 bei omega-3. 

 • Pluoštinių kanapių aliejus 100ml, Suvalkijos aliejus

  4,99€

  Šalto spaudimo, nerafinuotas kanapių sėklų aliejus 100 ml. stiklinėje taroje.

  Tai aliejus, spaudžiamas iš savame ūkyje augintų kanapių sėklų, išsaugant visas maistines medžiagas bei gerąsias savybes. Juo galima gardinti maistą, gerti gryną imuniteto stiprinimui ir netgi tepti pažeistas odos vietas.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika