Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Acheta

Aktyvūs filtrai

 • Protein baltyminiai traškučiai sūrio skonio, 70g ACHETA

  3,10€

  Nuo šiol mėgaukis traškučiais be jokio kaltės jausmo! Traškūs, idealiai subalansuoto skonio, o svarbiausia – ypač maistingi! Acheta Protein traškučius paruošėme taip, kad galėtumėte patogiai mėgautis bet kuriuo dienos metu: užkąskite pakeliui į darbą, naudokite vietoj trapučių prie mėgstamų pusryčių, patiekite kaip krekerius su užtepėle arba skanaukite vienus. Iš raudonųjų lęšių ir svirplių miltų pagamintuose traškučiuose su sūriu yra net 30% baltymų, ypač svarbių jūsų kūnui.

 • Protein baltyminiai traškučiai su krapais, 70 g ACHETA

  3,10€

  Nuo šiol mėgaukis traškučiais be jokio kaltės jausmo! Traškūs, idealiai subalansuoto skonio, o svarbiausia – ypač maistingi! Acheta Protein traškučius paruošėme taip, kad galėtumėte patogiai mėgautis bet kuriuo dienos metu: užkąskite pakeliui į darbą, naudokite vietoj trapučių prie mėgstamų pusryčių, patiekite kaip krekerius su užtepėle arba skanaukite vienus. Iš raudonųjų lęšių ir svirplių miltų pagamintuose traškučiuose su krapais yra net 31% baltymų, ypač svarbių jūsų kūnui. 

  • Daug baltymų – net 31%!
  • Daug skaidulinių medžiagų
 • Protein baltyminiai traškučiai su rozmarinais ir...

  3,10€

  Nuo šiol mėgaukis traškučiais be jokio kaltės jausmo! Traškūs, idealiai subalansuoto skonio, o svarbiausia – ypač maistingi! Acheta Protein traškučius paruošėme taip, kad galėtumėte patogiai mėgautis bet kuriuo dienos metu: užkąskite pakeliui į darbą, naudokite vietoj trapučių prie mėgstamų pusryčių, patiekite kaip krekerius su užtepėle arba skanaukite vienus. Iš raudonųjų lęšių ir svirplių miltų pagamintuose traškučiuose su rozmarinu ir česnaku yra net 32% baltymų, ypač svarbių jūsų kūnui. 

  • Daug baltymų – net 32%!
  • Daug skaidulinių medžiagų
 • Duonelės su dž.svirplių miltais ir jūros druska, 100g...

  3,60€

  Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu!
  Traškus užkandis paskanintas aukštos kokybės jūros druska, moliūgų ir saulėgrąžų sėklomis. Duoniuokai praturti džiovintų svirplių miltais, suteikiant jiems net 25% baltymų. Maistinga, sveika, skanu!

 • Ananasų užkandis BITES, 10g. ACHETA

  1,90€

  Idealus pasirinkimas į kelionę, žygį ar į darbą. Džiovinti šaltyje produktai – užkandis, kuris visada po ranka. 

  BITES užkandis yra sukurtas tam, kad suvalgytume rekomenduojamą vaisių ir daržovių kiekį per dieną be didelių pastangų net ir labiausiai užimtą dieną. BITES yra gaminami iš liofilizuotų produktų, tad mažame kubelyje telpa didelis kiekis produktuose esančių naudingųjų medžiagų. BITES užkandžiai - su išskirtinai maistingais svirplių miltais. Ne tik skanus, vitaminų kupinas, bet ir daug baltymų turintis užkandis!

 • Detoxa užkandis BITES su svirplių miltais 10g, ACHETA

  1,90€

  Idealus pasirinkimas į kelionę, žygį ar į darbą. Džiovinti šaltyje produktai – užkandis, kuris visada po ranka. 

  BITES užkandis yra sukurtas tam, kad suvalgytume rekomenduojamą vaisių ir daržovių kiekį per dieną be didelių pastangų net ir labiausiai užimtą dieną. BITES yra gaminami iš liofilizuotų produktų, tad mažame kubelyje telpa didelis kiekis produktuose esančių naudingųjų medžiagų. 

 • Dž. svirpliai jūros druskos skonio, 25g ACHETA

  4,25€

  Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu!
  Džiovinti svirpliai su jūros druska pasiruošę praturtinti Jūsų mitybą ir užkandžių stalą. Natūralaus riešutinio skonio, paskaninti jūros druska. Lengvi kaip debesėlis, traškūs ir maistingi. Skanaukite tiesiai iš pakuotės, berkite ant salotų, praturtinkite kitus užkandžius.
  GALI SUKELTI ALERGINĘ REAKCIJĄ ŽMONĖMS, ALERGIŠKIEMS VĖŽIAGYVIAMS IR MOLIUSKAMS.

 • Medaus ir garstyčių skonio džiovinti svirpliai 25g.,...

  4,25€

  Medaus ir garstyčių skonio džiovinti svirpliai.

 • Šoninės ir garstyčių skonio džiovinti svirpliai 25g.,...

  4,25€

  Šoninės ir garstyčių skonio džiovinti svirpliai.

 • Pomidorų ir bazilikų skonio džiovinti svirpliai 25g.,...

  4,25€

  Pomidorų ir bazilikų skonio džiovinti svirpliai.

 • Natūralaus skonio džiovinti svirpliai g., ACHETA

  4,25€

  Natūralaus skonio džiovinti svirpliai.

 • Vyt. kiaulienos dešrelės su svirplių miltais 90g, ACHETA

  3,60€

  Užkandžiauti sveikai dar niekada nebuvo taip paprasta ir skanu!
  Aukščiausios kokybės vytintos kiaulienos dešrelės praturtintos džiovintų svirplių miltais, suteikiant produktui pačias geriausias savybes. Itin daug baltymų turinčios dešrelės pagamintos tik iš aukščiausios kokybės kiaulienos kumpio, nenaudojant jokių maisto priedų! Mėgaukitės, švarios sudėties, itin maistingomis vytintomis dešrelėmis be jokios sąžinės graužaties!

  Puikus pasirinkimas užkandžiui prie mėgstamo serialo, apsilankius svečiams, kelionėje ar tiesiog išalkus. Itin patogu turėti po ranka po sporto – alkį malšinsite maistingu, sveiku ir skaniu užkandžiu. Net 63% baltymų, ypač svarbių jūsų raumenims!

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika