• -23,00€
Coffee Loft rinkinys "Ethiopia" | 4 lygio
  • Coffee Loft rinkinys "Ethiopia" | 4 lygio
  • Coffee Loft rinkinys "Ethiopia" | 4 lygio

Coffee Loft rinkinys "Ethiopia" | 4 lygio

56,00€
79,00€
Sutaupote 23,00€
Pasiruošk Kalėdoms su Coffee Loft akimirksniu! Šiuo rinkiniu nustebinsite net ir daug mačiusius. Šviežios Coffee Cruise kavos puodelis šildys žvarbiais žiemos vakarais, o liofilizuotos uogos ant Nelleulla Berry Love rankų darbo šokolado nukels Jus į šiltus vasaros vakarus ragaujant šviežio derliaus uogas. Prie puodelio karšto gėrimo galėsite susėsti ir su savo atžalomis, kadangi rinkinyje rasite dvi itin kokybiškas, pilno lapelio birios juodos regioninės arbatas iš Šri Lankos.Rinkinį vainikuoja Yoko termo gertuvė su integruotu šiaudeliu. "Minkšto lietimo" medžiaga, 5-10 valandų išlaikoma temperatūrą - tokie yra pagrindiniai šios prabangios gertuvės išskirtinumai.

16 tos pačios kategorijos prekės:

COFFEE CRUISE © ETHIOPIA kavos pupelės noksta dviejų kilometrų aukštyje tarp bananų ir kitų medžių, gerinančių dirvožemį. Sunku patikėti, kad tokiomis egzotiškomis sąlygomis užauginta kava pasižymi mums gerai pažįstamu skoniu ir aromatu, primenančiu laukines uogasuogų kompotą ar net vyną. Ši iš tolimosios Etiopijos atkeliavusi kava – idealus pasirinkimas stipraus ir išraiškingo skonio mėgėjams.


 


Kiekis 250 g, malta.


Juodasis šokoladas su rankomis rinktomis, nesmulkintomis ir šalčiu džiovintomis gervuogėmis. Ryškios rožinės laukinių dvasių uogos. Pavienės, atskiros uogos subtiliai bei didingai nutūpusios juodojo šokolado prieglobstyje.


Kiekis 150 g.


Vintage Teas gryna juodoji arbata iš NUWARA ELIYA regiono, 50g


Lengva ir subtili (angl. Ligth&Delicate).


Rūšinė juodoji biri pilno lapelio arbata iš NUWARA ELIYA regiono.

Vintage Teas gryna juodoji arbata iš RUHUNA regiono, 50g


Stipri ir pilno kūno (angl. Ligth&Delicate).


Rūšinė juodoji biri pilno lapelio arbata iš RUHUNA regiono.
rinkinys15

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika