Kavos pupelės Coffee Cruise LEVANTE 1kg

23,99€


  • Pupelės įsimintinam skoniui;

  • Kūnas: Pilnas. Tvirtas ir apvalus;

  • Aromatas: Kartaus Šokolado. Dominuojantis karčiojo šokolado tonas;

  • Sukurta mėgstantiems juodą, cappuccino, latte macchiato ar espresso kavą;

  • Pirkti apsimoka: 1 kg 100 kavos puodelių, kainuojančių vos 0,24 €;

  • Tik kavos aparatams. Kartusis šokoladas, susimaišęs su švelniu kakavos saldumu bei vaisiškumo suteikiančiu skrudintu riešutu dovanoja tobulo skonio LEVANTE kavos pupeles. Itin tvirtos ir sirupiškos konsistencijos kava su crema puta suteikia nepakartojamą skonių kelionę į Tolimuosius Rytus bei Vidurio Ameriką.Pristatome per 1-3 d.d.9/10 užsakymų yra išsiunčiami tą pačią arba kitą darbo dieną!

16 tos pačios kategorijos prekės:

Itališkas skonisLEVANTE Tave nukels į kasdienį Italijos ritmą, kuris tiesiog yra sutvertas atpalaiduoti tiek kūną, tiek mintis. Čia niekas neskuba. Siaurose Italijos gatvelėse, kurias vos sugeba aplankyti automobiliai, įsikūrusios mielos, nedidelės, šeimos verslo kavinukės. Žmonių nedaug – vos viena porelė ir senesnio amžiaus vyras, rankose laikantis laikraštį ir mažą puodelį kavos. Aplinkoje sklando ramybė prieš dienos pradžią.


Užėjus į kavinukę iškart pajauti šviežių bandelių su šokoladu kvapą. Iš lauko ateina vyrukas, kurį matei dar prieš akimirką, ir paklausia, ko norėtum šį saulėtą rytą. Užsisakai aromatingą espresso ir kruasaną prie jo. Akies krašteliu stebi, kiek daug širdies įdedama į pupelių sumalimą ir kavos paruošimą būtent Tau. Tuo pačiu metu akimis ryji įvairiausius desertus, kurie tingiai guli vitrinoje. Prisėdi prie staliuko terasoje ir netrukus pamatai ateinantį kavinukės savininką su Tavo puodeliu kavos. Net iš tolo pajauti neapsakomą kavos aromatą. Nesusilaikius iškart atsigeri kvapu gundančio espresso ir akimirksniu įvyksta sielos prabudimas – štai tokia turi būti tobula kava.Tobula skonių harmonija


Black Edition – itališkos kavos mišiniai, turintys kelių rūšių pupeles. Robusta pupelės atkeliauja iš Tolimųjų Rytų – būtent todėl jos suteikia intensyvesnį, kartesnį skonį, kuris Jus prabudinti gali net ir mieguisčiausią rytą. Arabica – rūšinės pupelės, pasižyminčios švelnumu bei įvairiomis skonio natomis, priklausančiomis nuo regiono, kuriame yra auginamos. LEVANTE Arabica pupelės atkeliauja iš karštojo Vidurio Amerikos regiono, kuris pasižymi itin pilnomis įvairiausių skonių kavos pupelėmis. Čia jos augdamos turi viską, ko tik prireiktų – saulėtus horizontus, malonią šilumą bei drėgnuosius auginimui skirtus plotus.


Būtent šis mišinys pasižymi karčiojo šokolado intensyvumu, susiliejusiu su švelnios kakavos saldumu, o viską vainikuoja vaisiškasis riešutas, kuris čia yra tarsi vyšnia ant torto.Meistriškas Coffee Cruise skrudinimasKavą skrudiname patys nuosavoje skrudykloje Vilkaviškyje. Būtent todėl visos mūsų pupelės yra šviežios, neseniai atvežtos iš nuostabaus Lietuvos miestelio, ir patiekiamos Jums. Arabica pupelėms yra ypatingai svarbus meistriškai atliktas skrudinimas. Black Edition pupelės pasižymi Italijoje paplitusiais skrudinimo būdais. Tokiems skrudinimo profiliams skiriame daugiausiai laiko, nes yra svarbu išgauti visas skonio natas, iš kurių gimsta itališka kava.


Black Edition – mūsų espresso blend linija, dovanojanti Jums žiupsnelį Italijos kiekvienąkart pasigaminus kavos.levante

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši

svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.

Privatumo politika